Еве како Џим Кери изгледа денес

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 19.04.2017 - 20:27

Џим Кери долго време не го гледавме на филмското платно, па многу беа изненадени кога видоа како актерот изгледа денес.

Актерот постираше фотографија на Твитер на која позира со зајче во раце и им ги честита велигденските празници на фановите, но внимание не привлече зајчето на сликата туку брадата и долгата коса на актерот.

Кери во последниве неколку години не се појавуваше во јавност, а сними дури два филма во 2015 година.