Емили Ратајковски се опушти на плажа како од мајка родена

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 20.03.2017 - 11:59

Отпатува во Мексико на одмор. Сонцето и плажата ја потикнаа да се разголи и без никаков проблем да ужива во водата.

Маникенката која ја запознавме во спотот на Blurred Lines, ја постираше провокативната фотографија на Инстаграм, и за помалку од 2 часа доби преку милион лајкови.

"Ја имам таа среќа да можам да се пофалам со добри гени, така да не морам премногу да се грижам со диета и вежбање ", изјави таа.