Егзотична убавица со азиски корени!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 13.12.2016 - 21:52

Многумина мажи ќе кажат дека девојките со азиски корени им се особено привлечни, затоа што во себе кријат некоја мистерија и егзотика, а можеби една од најубавите такви девојки е токму Ники Амато.

Ники е Американка со азиски корени којашто е родена во Оклохома, а иако како девојче одела во христијанско училиште, денес е потполна спротивност на она што пробале да ја научат.

Денес, таа живее и работи во Лос Анџелес каде има сопствено фитнес студио. Покрај тоа што заработува од покажување на другите како да имаат добро тело и да се хранат здраво, Ники радо и самата се соблекува пред објективот, бидејќи и тоа како има што да покаже.

Најдобро можете да се запознаете со нејзиниот сексапил преку нејзиниот Инстаграм профил, каде има повеќе од 600 провокативни фотографии кои никого не оставаат рамнодушен.