Една од ретките спонтани фотографии на Анастасија Ражнатовиќ

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 17.05.2017 - 17:57

Анастастија Ражнатовиќ моментално одмара во Дубаи, и од таму постира провокативни фотографии од плажа и во костими за капење.

Ќерката на Светлана Ражнатовиќ денес ги изненади многу и објави фотографија каква нејзините фанови не можат често да видат.

Еден од ретките спонтани моменти кои ќе ги постирам на Инстаграм - напиша таа под фотографијата.

Таа доби коментари дека супер изгледа вака во лежерно издание, без шминка и фризура.