Џем сешн: Јана Бурческа и Левина

Објавено: 16.04.2017 - 21:32

Две шармантни дами и два неодоливи вокалa! Public Room и Македонската Радио Телевизија со огромна чест и задоволство Ви го најавуваат најголемиот градски џем сешн настан!


Овој вторник, а кој знае кога и каде повторно, ексклузивно во Public Room ќе ги видиме македонската евровизиска претставничка Јана Бурческа и претставничката за Евровизија на Германија, Левина. Поканети се сите коишто сакаат да пеат, играат и да уживаат во уникатниот музички избор на Јана и Левина, придружувани Offbeatz.

Бидете дел од ова дружење и резервирајте си на 078 250 554 [email protected]