Џастин Бибер со најголемата модна утка досега!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 21.12.2016 - 13:10

Џастин Бибер ги збуни своите обожаватели при неговото последно појавување ва јавноста додека излегуваше од еден ресторан во Лос Анџелес.

Поради непознати причини, младиот пејач од глава до пети беше облечен во женска облека - женски чизмички, тесни искинати фармерки, и како капак на се', раскошна женска крзнена бунда!

Можете да ги замислите коментарите на јавноста, но нам најсмешно ни беше прашањето "да не му умрел стилистот на Џастин"? :)