Дрејк ѝ подари на Џеј Ло ѓердан од 100.000 долари!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 12.01.2017 - 10:45

Сите уште шпекулираат дали Дрејк и Џенифер Лопез се вистински заљубени или само глумат пар заради публицитет, но ако навистина само глумат, тогаш Дрејк е најдобриот лажен дечко на светот!

Имено, магазинот People извести дека Дрејк неодамна ѝ подарил на Џеј Ло прекрасен ѓердан од дијаманти и платина во вредност од 100.000 долари! Лопез веднаш се пофали со ѓерданот на Инстаграм:

Можеби сепак нивната романса е вистинска! :)