Доаѓа продолжение на култниот хорор "Прстенот"!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 09.01.2017 - 14:50

Филмското студио Paramount го објави трејлерот за најновото продолжение на култниот хорор "Прстенот", и гарантирано ќе ви предизвика кошмари!

Филмот ќе се вика "Прстени", а премиерата е закажана за 3-ти Февруари. Малата и језива Самара се врати да не' прогонува: