Џорџина навали на Роналдо

Џорџина навали на Роналдо

Еден од најинтригантните шоубиз парови реши целосно да се опушти и отпатува на Ибица. И наместо плажа, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се одлучија преубавиот ден да го поминат на луксузна јахта.

Папараците ги фатија нивните најинтимни моменти, кога се гушкаа, бакнуваа и разменуваа нежности.

Покрај стомакот кој го покажа, многу останаа воодушевени од природниот изглед на Џорџина без шминка, како и секси тело кое го има во шестиот месец од бременоста.