Деми Ловато го запали Инстаграм со своето деколте!

Деми Ловато го запали Инстаграм со своето деколте!

Убавата пејачката решила предновогодишно своите фанови на Инстаграм да ги почести со секси селфи, на кое во прв план ги ставила своите гради во неверојатно длабоко деколте.

Деми Ловато го запалила Инстаграм со пресекси фотографија во костим за капење, кој ги истакнува нејзините гради.

In ❤️ with this bathing suit… 😌🍒💋

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

“Заљубена сум во овој костим за капење”, напишала Деми покрај фотографијата на која позира во едноделен костим за капење.

I ❤️ iHeart #JingleballNYC

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Дека им се допаѓало она што го гледаат, фановите на младата пејачка и покажале со дури 2 милиони лајкови.

“Треба да биде забрането да се биде толку секси”, “Прекрасна си”, “Боже колку си секси”, “Ох, мама”, се само некои од коментарите на фановите кои полуделе од глетката.