Ченинг Тејтум објави разголена фотка од сопругата!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 11.01.2017 - 13:26

Актерот и танчер Ченинг Тејтум е еден од ретките мажи во Холивуд кој не се срами да покаже колку е заљубен во својата сопруга.

Секој втор пост на Инстаграм Ченинг објавува фотографии и љубовни посвети за својата сопруга Џена Деван Тејтум, а овојпат ги почести обожавателите со нешто повеќе - фотографија на која Џена спие сосем гола!

Ова не е првпат Ченинг да објави разголена фотографија од Џена, иако другите фотки колку-толку нешто сокриваа. :)

Погледнете и сами: