Цеца и Карлеуша во ист костум, војна на социјалните мрежи

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 13.03.2017 - 14:51

Цеца Ражантовиќ и Јелена Карлеуша се лути ривалки. Но нешто овој пат ги поврза. Во прашање е стајлинг кој речиси е идентичен. На еден настап во Данска Цеца носеше бел костум, а со својот елегантен изглед ги воодушеви фановите Во слична, или според некои, идентична креација, Јелена Карлеуша се појави пред месец дена во емисијта „Ѕвездите на Гранд“. ЈК како и Цеца доби илјадници лајкови но фановите не се задоволни со само со лајкови.