Ова е совршена количина на секс која ја сакаат жените!Занимливости
500 жени открија

Ова е совршена количина на секс која ја сакаат жените!

На жените сексуалниот чин им е подеднакво важен како и на мажите, а оваа необична студија открива колку се смета…

10 туристички атракции кои чекаат најмногу време за влезЗанимливости
Вреди да се чека

10 туристички атракции кои чекаат најмногу време за влез

Париз, Лондон, Рим, Њујорк се некои од најпосетуваните дестинации. Меѓутоа, кога туристите одат на турнеја, тие се соочуваат со помалку…

Нов летен тренд – Накит за меѓуножјеЗанимливости
Чудно

Нов летен тренд – Накит за меѓуножје

Ланчиња на рацете, нозете или околу вратот не се доволни за да би биле приметени на плажа. Затоа е тука…

Запознајте ја двојничката на Селена ГомезЗанимливости
Слика

Запознајте ја двојничката на Селена Гомез

Уште една славна дама доби своја двојничка. Овој пат во прашање е пејачката Селена Гомез. 22 годишната Софиа Соларес од…

Проблеми кои ги носи летотоЗанимливости

Проблеми кои ги носи летото

Летото е навистина највозбудливото годишно време, но сепак си носи свои проблеми. Ви претставуваме неколку летни проблеми преку стрипови:

Мадона го заборави текстот на сопствената песнаЗанимливости
Екстра

Мадона го заборави текстот на сопствената песна

Кралицата на поп музиката Мадона, го прослави својот 59 родеден, споделувајќи на Инстаграм видео во кој го пее својот хит…

Вака би изгледаат Дизни паровите остарениЗанимливости

Вака би изгледаат Дизни паровите остарени

Некој решил да ги замисли како би изгледале кога комплетно би остареле Дизни хероите и хероините? Еве како изгледаат паровите…

Aдреналински атракции низ светотЗанимливости

Aдреналински атракции низ светот

Постојат зависници од адреналин кои би го пропатувале половина свет само за да искусат вакво уживање, што за други е…

Koj e новиот генерален менаџер на Скопје Мериот Хотел?Занимливости
Нека му е честито

Koj e новиот генерален менаџер на Скопје Мериот Хотел?

Најголемиот ланец на хотели во светот, Мериот Интернационал, пред повеќе од една година ги отвори вратите на Скопје Мериот Хотел…

Како да патувате и да заштедите?Занимливости
Корисни совети!

Како да патувате и да заштедите?

Секој еден од нас сака да патува, но не секој може да си го дозволи тоа, па токму затоа ви…