Провокативната и неодолива Алексис Рен!Убавици
Баш секси

Провокативната и неодолива Алексис Рен!

Магазинот “Love” за новогодишната кампања ја  ангажираше познатата манекенка Алексис Рен која во провокативниот едиторијал, манекенката е полугола, нејзиниот задник…

Ангелите на Victoria’s Secret позираа на розовиот тепихУбавици
Која од која поубава

Ангелите на Victoria’s Secret позираа на розовиот тепих

Најгламурозните настани несомнено се оние во организација на брендот за долна облека, Victoria’s Secret, каде на едно место можеме да…

Сексипилот на Емили Ратајковски во гламурозен златен фустанУбавици
Убавица..

Сексипилот на Емили Ратајковски во гламурозен златен фустан

Модната недела во Париз беше идеалното место за сите селебрети го покажат своето најдобро светло, а дефинитивно Емили Ратајковски  го…

Како преубавата Кејт Аптон внимава на своето тело?Убавици
Совршена е од секој агол

Како преубавата Кејт Аптон внимава на своето тело?

Преубавата американска манакенка и глумица, Кејт Аптон секогаш луѓето околу нив ги остава без здив со нејзината убавина, а дека…

Поради оваа водителка сите гледаат временска прогноза (Фото)Убавици
Секогаш е топло

Поради оваа водителка сите гледаат временска прогноза (Фото)

Мексиканската водителка Џенет Гарсија стана светски позната благодарение на нејзините облини, кои честопати се споредуваат со Ким Кардашијан. Дваесет и…

Aнгелите на Victoria’s Secret ги покажаа задницитеУбавици
Едноставно совршени

Aнгелите на Victoria’s Secret ги покажаа задниците

Што и да облечат, моделите на Victoria’s Secret, прават тоа да изгледа неверојатно добро, a тоа се докажа со последната…

Ова е најсексипилната полицајкаУбавици
Прејака

Ова е најсексипилната полицајка

Како е на нејзините колеги во полициската станица во Њу Јорк, а тек на оние кои ги приведува?  "Can't you…

Запознајте ја Николета, убавата заводничка од РоманијаУбавици

Запознајте ја Николета, убавата заводничка од Романија

Николета Вацулов доаѓа од Романија, а е родена на 3-ти декември 1988 година. Таа се занимава со моделство и глума,…

Полицајка која нема да ви пречи да ви стави лисици!Убавици

Полицајка која нема да ви пречи да ви стави лисици!

Саманта Сепулведа е жена која има убиствен изглед и доминикански корени, а работи како полицајка во Њујорк, што ја прави…

Сексапилната Роузи никого нема да остави рамнодушенУбавици

Сексапилната Роузи никого нема да остави рамнодушен

Роузи Роф е една од најубавите Англичанки на Инстаграм, а за тоа сведочат и нејзините разголени фотографии со кои секој…