Познато е почивалиштето на Хју ХефнерШоу бизнис и трач
Само покрај една жена сака да почива

Познато е почивалиштето на Хју Хефнер

Основачот на Playboy почина на 91-годишна возраст, а местото на неговото почивалиште веќе е познато. Имено, Хју Хефнер во 1992…

Почина Хју Хефнер во 91 година од својот животШоу бизнис и трач

Почина Хју Хефнер во 91 година од својот живот

Основачот на познатиот Playboy, Хју Хефнер, почина на 91-годишна возраст. Според британскиот „Гардијан”, Хефнер починал од природна смрт. Хју е…

Ким Кардашијан демантира дека не ја подржува бременоста на сестра иШоу бизнис и трач
Екстра

Ким Кардашијан демантира дека не ја подржува бременоста на сестра и

Иако сеуште никој не сака да потврди дека Кајли Џенер е бремена, членовите на Кардашијан кланот од време на време…

Ола Џордан на црвениот тепих се појави во провокативна комбинацијаШоу бизнис и трач

Ола Џордан на црвениот тепих се појави во провокативна комбинација

Ѕвездата на Strictly Come Dancing и моделот Ола Џордан на една хуманитарна забава во Лондон се појави во потполно провокативен комбилизон.…

Клои Кардашијан го очекува првото детеШоу бизнис и трач
Честитки

Клои Кардашијан го очекува првото дете

Американските медиуми денес објавија дека Клои Кардашијан е бремена. Како пишуваат таблоидите таа и нејзиниот дечко Тристан ќе станат родители.…

Твоето лице звучи познато започнува, а еве кој ќе не забавува овој патШоу бизнис и трач
Телевизија

Твоето лице звучи познато започнува, а еве кој ќе не забавува овој пат

Оваа недела започнува емитувањето на емисијата Твоето лице звучи познато. А сега е и официјално објавено која екипа ќе не…

Ана Ивановиќ е бременаШоу бизнис и трач

Ана Ивановиќ е бремена

Ана Ивановиќ и Бастиан Швајнштајгер наскоро ќе станат родители. Според германското списание „Билд”, поранешната тенисерка Ана Ивановиќ е бремена и…

Наоми Кемпбел изјави – Ми се допаѓа атмосферата во СрбијаШоу бизнис и трач
Вести

Наоми Кемпбел изјави – Ми се допаѓа атмосферата во Србија

Познатата манекенка Наоми Кемпбел овој викенд дојде на кратка посета во Белград. А како веќе некое време ја следи познатата…

На пат е уште една Кардашијан, Кајли Џенер носи девојче!Шоу бизнис и трач
нека и е со среќа..

На пат е уште една Кардашијан, Кајли Џенер носи девојче!

Не стивнува буката околу информацијата дека 20-годишната Кајли Џенер, најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер, е трудна, а наводно младата старлета…

Софија Вергара повторно најплатена глимица за 2017 годинаШоу бизнис и трач

Софија Вергара повторно најплатена глимица за 2017 година

Актерката Софија Вергара е шести пат по ред прогласен за најплатена телевизиска актерка. Колумбиската актерка Софија Вергара заработила вкупно 41…