Емина Јаховиќ воодушевена од јавниот превоз во ИстанбулШоу бизнис и трач
Слика

Емина Јаховиќ воодушевена од јавниот превоз во Истанбул

И додека возењето во јавен превоз е сосема нормална работа за странските ѕвезди, балканските ѕвезди и понатака прават фама само…

Сиа објави фотографии на која е голаШоу бизнис и трач
Екстра

Сиа објави фотографии на која е гола

Популарната пејачка Сиа можеби не сака јавно да го покажува своето лице, но очигледно не и е проблем да објавува…

Рајан Рејнолдс повторно се пошегува со својата “не толку убава” сопруга!Шоу бизнис и трач
Ретко вака добар пар..

Рајан Рејнолдс повторно се пошегува со својата “не толку убава” сопруга!

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли се дефинитивно еден од најомилените актерски парови. се запознале во 2010 година, на снимањето на…

Раста проговори за разводотШоу бизнис и трач
Развод

Раста проговори за разводот

Овие денови медиумите пишуваат за разводот на Раста и Ана Николиќ. Иако Раста не сака медиумско внимание и не зборува…

Кои познати личности се имаат вплеткано во љубовен триаголник?Шоу бизнис и трач
интересни комбинации..

Кои познати личности се имаат вплеткано во љубовен триаголник?

Како обични луѓе па ни е тешко да одржуваме една врска,а не па особено кога сте јавна личност и кога…

Еве кои пластични операции ги има направено СорајаШоу бизнис и трач
Неискрена

Еве кои пластични операции ги има направено Сораја

Најпознатата старлета во Србија, Сораја, се појави во јавноста со нејзиното учество во Големиот Брат, но од тогаш се промени…

Сораја кај “Ami- G Show” се појави во провокативна креација на македонски дизајнер!Шоу бизнис и трач

Сораја кај “Ami- G Show” се појави во провокативна креација на македонски дизајнер!

Сораја беше гостинка кај “Ami- G Show” (07.11.2017)  каде се појави во провокативна креација на македонскиот дизајнер r “JZJ by…

Кејт Винслет на француски начин ја бакна Алисон Џени!Шоу бизнис и трач
до каде стигна светот..

Кејт Винслет на француски начин ја бакна Алисон Џени!

Овогодинешните награди на Hollywood Film Awards ги одбележа актерката Кејт Винслет која во моментот на преземање на признанието за ангажман…

Шерон Стоун го покажа телото на 59 годиниШоу бизнис и трач
За секоја пофалба

Шерон Стоун го покажа телото на 59 години

Популарната холивудска актерка Шерон Стоун изненади со прекрасен изглед на прагот од седмата деценија. Ѕвездите на филмот “Ниски страсти” беше…

Ова се најпознатите лезбејски паровиШоу бизнис и трач

Ова се најпознатите лезбејски парови

Овие познати актерки, пејачки и модели не ги кријат своите лезбејски склоности. Некои со гордост ги покажуваат своите девојки, додека…