Клои Кардашијан открива како да изгледате слабо на фотографиитеШоу бизнис и трач
Одлични совети

Клои Кардашијан открива како да изгледате слабо на фотографиите

Сакате да изгледате фит на сите фотографии? Клои ги открива своите тајни за тоа. Како една од најпратените жени во…

Меси стана татко по трет пат, познато е и иметоШоу бизнис и трач
Честитки

Меси стана татко по трет пат, познато е и името

Лионел Меси на Инстаграм потврди дека му се родил трет син – Чиро Меси, откако клубот претходно објави дека поради „лични…

Актерот кој беше обвинет за сексуално злоставување пронајден мртовШоу бизнис и трач
Шокантнио

Актерот кој беше обвинет за сексуално злоставување пронајден мртов

Актерот од Јужна Кореја, Јо Мин-Ки, кој призна дека силувал и напаѓал повеќе жени, изврши самоубиство на паркинг во Сеул. Не…

Рита Ора инспирирана од Џенифер Лопез па објави и таа видео од теретанаШоу бизнис и трач
Јаки

Рита Ора инспирирана од Џенифер Лопез па објави и таа видео од теретана

Рита Ора не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавено по завршувањето на тренингот. Затоа…

Џеј Ло плени во бела тоалета која е извајана околу нејзините прекрасни облини!Шоу бизнис и трач
Прекрасна е..

Џеј Ло плени во бела тоалета која е извајана околу нејзините прекрасни облини!

Поп дивата Џенифер Лопез ги почести своите фанови со навистина ‘вреден материјал’ кој доста го стресе интернетот и целиот шоу…

Балканот на нозе, Јована Јоксимовиќ со непријатен коментар кон Розга!Шоу бизнис и трач
премногу дрско

Балканот на нозе, Јована Јоксимовиќ со непријатен коментар кон Розга!

 На утринската програма на српската телевизија Прва која ја водат Срѓан Предојевиќ и Јована Јоксимовиќ во гости се појавила преубавата…

Шерон Стоун во Мајами со нејзиниот 19 години помлад маж!Шоу бизнис и трач
нека си уживаат

Шерон Стоун во Мајами со нејзиниот 19 години помлад маж!

Американската глумица Шерон Стоун го прослави својот 60 роденден во Мајами заедно со својот 19 години помладиот маж.  Тие двајца го…

На судењето против Кети Пери почината калуќаркаШоу бизнис и трач

На судењето против Кети Пери почината калуќарка

Калуѓерката која учествуваше во тужбата против поп-ѕвездата Кети Пери за продажба на манастирот во Лос Анџелес, почина во судницата откако…

Шерон Стоун фотографирана како се бакнува со 19 години помалото момчеШоу бизнис и трач
Љубов

Шерон Стоун фотографирана како се бакнува со 19 години помалото момче

Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф. Двајцата го прославија нејзиниот роденден…

Јелена Карлеуша најави нови песниШоу бизнис и трач
Музика

Јелена Карлеуша најави нови песни

Јелена Карлеуша успеа само со 3 зборови да направи вистински хаос меѓу фановите на Твитер. Работатат е многу едноставна, таа…