Емили Ратајковски во мини бикини на плажа! (ФОТО)Шоу бизнис и трач
Неодолива..

Емили Ратајковски во мини бикини на плажа! (ФОТО)

Реткост е за атрактивни и познати личности да се појавуваат во експериментални и минијатурни бикини на локалните плажи – но…

Во секси фустанче го откри деколтетоШоу бизнис и трач
Што се прави ветерот?

Во секси фустанче го откри деколтето

Деми Роуз не престанува да ја шокира јавноста со својот изглед и однесување. Американката својата слава ја стекна на Инстаграм,…

О.Џ. Симпсон наскоро на слобода после 9 годиниШоу бизнис и трач
Шокантно

О.Џ. Симпсон наскоро на слобода после 9 години

Некогашната ѕвезда на американскиот фудбал О.Џ. Симпсон ќе биде пуштен на условно од затворот во кој се наоѓа од 2008…

Бијонсе и Џеј Зи ставија точка на пријателството со Кање и КимШоу бизнис и трач
Расправии

Бијонсе и Џеј Зи ставија точка на пријателството со Кање и Ким

Бијонсе и Џеј Зи дефинитивно одлучија да стават точка на пријателството со Кање Вест и неговата сопруга Ким Кардашијан. Изворот…

Ким Кардашијан претера со разголениот стајлингШоу бизнис и трач
Прилично невкусно..

Ким Кардашијан претера со разголениот стајлинг

Ким Кардашијан,како и многу популарни личности некогаш знаат да претераат и да откријат повеќе од тоа што треба од нив,…

Најубавата плус сајз манекенка позираше голаШоу бизнис и трач
Облините во прв план

Најубавата плус сајз манекенка позираше гола

Најпознатата светска плус сајз манекенка Ешли Греј, објави нови голишави фотографии, а нејзините облини го воодушеви машкиот род. #LoveMagazine by…

Пејачот на групата Linkin Park заврши со самоубиствоШоу бизнис и трач
Жална вест

Пејачот на групата Linkin Park заврши со самоубиство

Честер Бенингтон, пејачот на групата Linkin Park се уби во својата куќа во Палос Вердес во Лос Анџелес. Честер извршил…

Француска пејачка починала сред настап на 35 годиниШоу бизнис и трач
Жално

Француска пејачка починала сред настап на 35 години

Француската пејачка Барбара Велден падна и почина среде настап на фестивал на 35 години. Причината за смртта уште не е…

Саша Видиќ открива – Имам спиено со Цеца 10 патиШоу бизнис и трач
Шокантно

Саша Видиќ открива – Имам спиено со Цеца 10 пати

Саша Видиќ нема влакна на јазикот, па често ја шокира јавноста со своите изјави. Поради неговото интересно признание и овој…

Дали О.Џ. Симпсон е биолошкиот татко на Клои Кардашијан?Шоу бизнис и трач
Бизарно

Дали О.Џ. Симпсон е биолошкиот татко на Клои Кардашијан?

Семејството Кардашијан отсекогаш било мета на трачеви, но ниедн трач не се задржал толку долго како оној дека Роб Кардашијан…