Лео Ди Каприо донираше еден милион долари помош за жртвите од ураганот Харви!Шоу бизнис и трач
Браво за хуманоста!

Лео Ди Каприо донираше еден милион долари помош за жртвите од ураганот Харви!

По примерот на многу познати така и актерот Леонардо ди Каприо,своите еден милион долари ги донираше на жртвите од страшниот…

Каква трансформација направила Амбер Роуз?Шоу бизнис и трач
Kaква трансформација...

Каква трансформација направила Амбер Роуз?

Замислете дека никој не ја препознал и Амбер Роуз минала речиси незаблежана на црвениот тепих, а промената на изгледот е…

Еве кој ќе биде во жирито на Твоето лице звучи познатоШоу бизнис и трач
Двајца големи пејачи и ривали

Еве кој ќе биде во жирито на Твоето лице звучи познато

И додека публиката со нетрпение чека да открие кои ѕвезди ќе се натпреваруваат во хит-шоуто „Твоје лице звучи познато“, продуцентите…

Еве што има да каже Анастасија Ражнатовиќ за шоуто Твоето лице звучи познатоШоу бизнис и трач
Екстра

Еве што има да каже Анастасија Ражнатовиќ за шоуто Твоето лице звучи познато

Во Србија од неодамна одекна вест дека Анастасија Ражнатовиќ добила неверојатна понуда да биде дел од шоуто Твоето лице звучи…

Која е вистинската причина за караницата помеѓу Јелена Карлеуша и Северина?Шоу бизнис и трач
Караница

Која е вистинската причина за караницата помеѓу Јелена Карлеуша и Северина?

Караницата меѓу Северина и Јелена Карлеуша не престанува да ја интересра јавноста. Нивниот однос значајно се заледи откако МЦ Сајси…

Марија Каран не се враќа во СрбијаШоу бизнис и трач
Екстра

Марија Каран не се враќа во Србија

Откако со години не беше на српската сцена, обидувајќи се да направи кариера во Америка, Марија Каран ќе се појави…

Еве зошто Серси и Брон никогаш не се појавуваат во заеднички сцениШоу бизнис и трач

Еве зошто Серси и Брон никогаш не се појавуваат во заеднички сцени

Многу ѕвезди од популарната серија Game of Thrones се состанаа за првпат само во понеделникот, во последната епизода од седмата…

Костимот за капење за лето 2017 е на Криси Тајген!Шоу бизнис и трач
Сите го очекуваа ова!

Костимот за капење за лето 2017 е на Криси Тајген!

Дефинитивно летото нема да помине се додека не се изгласа најдобриот костим за лето 2017, а сметаме дека ние го…

Најсекси доктор во светот живее во БелградШоу бизнис и трач
Хот

Најсекси доктор во светот живее во Белград

Ласкава, иако неофицијална титула на највлијателните медиуми во Велика Британија, весникот Daily Daily, д-р Васили Вујовиќ (28) го именува за…

Бијонсе ќе помогне во родниот град после бурата Харви!Шоу бизнис и трач
Сите се повикуваат на помош!

Бијонсе ќе помогне во родниот град после бурата Харви!

Американската пејачка Бијонсе, која е родена Тексашанка, вети дека ќе му помогне на нејзиниот роден град Хјустон што е погоден…