Оваа Playboy зајачица ја измени историјата на магазинотШоу бизнис и трач

Оваа Playboy зајачица ја измени историјата на магазинот

Американскиот магазин Playboy, објави, во последното издание за ноември/декември 2017 година, за прв пат во својата 64-годишна историја, фотографии од…

Кејт Аптон без фотошоп ги изненади фановитеШоу бизнис и трач
Упс

Кејт Аптон без фотошоп ги изненади фановите

Моделот и актерката Кејт Атон е една од најпосакуваните жени. Секогаш изгледа совршено на насловните страници, но како што изгледа…

Дрејк и Бела Хадид се новиот омилен љубовен парШоу бизнис и трач
Прекрасни

Дрејк и Бела Хадид се новиот омилен љубовен пар

Според светските медиуми, американскиот рапер Дрејк и моделот Бела Хадид биле во емоционална врска четири месеци, обидувајќи се да се…

Кендал има нов задник!Шоу бизнис и трач
Дефинитивно има огромна разлика

Кендал има нов задник!

Манекенката Кендал одлучила да привлече и малку внимание на себе откако во последно време најмногу се зборува за Ким, Клои…

Оваа девојка е идентична со БијонсеШоу бизнис и трач

Оваа девојка е идентична со Бијонсе

Дваесетгодишната Бритни Вилијамс потсеќа на музичката поп-ѕвезда Бијонсе. Сепак, таа тврди дека не се толку слични и дека не сака…

Маргот Роби веќе три години е во брак, а тоа никој не го знаеШоу бизнис и трач

Маргот Роби веќе три години е во брак, а тоа никој не го знае

Маргот Роби се смета за една од најуспешните млади актерки и во центарот на вниманието по снимањето на “Волкот од…

Кејша Каор го шокира светот со нејзиниот стајлингШоу бизнис и трач
Згодна

Кејша Каор го шокира светот со нејзиниот стајлинг

Светкавиот тесен комбинезон, го искомбинира со сјајни чизми. И таа направи голем моден шок, бидејќи кога гледате од глава до…

Нина Јанковиќ со интересна фотографија откри дека е бременаШоу бизнис и трач
Честитки

Нина Јанковиќ со интересна фотографија откри дека е бремена

Српската актерка Нина Јанковиќ вчера на интересен начин им соопшти на фановите една прекрасна вест. Преубавата актерка на Инстаграм откри…

Станија откри кој корекции на себе ги има направеноШоу бизнис и трач
Старлетата искрена

Станија откри кој корекции на себе ги има направено

Станија Добројевиќ со години го привлекува вниманието на јавноста поради својот физички изглед. Таа веќе јавно призна дека со помош…

Викторија Бекам ги собра сите погледи!Шоу бизнис и трач
Секогаш заводлива..

Викторија Бекам ги собра сите погледи!

Сопругата на Дејвид Бекам не остава никого рамндушен со својот стајлинг, а овој пат сите очи беа вперени кон неа.…