Ова се најплатените ѕвезди во 2017 годинаШоу бизнис и трач

Ова се најплатените ѕвезди во 2017 година

Списанието Forbes ја објави листата на најплатените познати личности за 2017 година. Минатата година тоа беше Тејлор Свифт како ѕвезда…

Цеца и Бијонсе носат исти наочари за сонцеШоу бизнис и трач

Цеца и Бијонсе носат исти наочари за сонце

Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа дека ги следи светските модни трендови и дека иде во чекор со најпознатите ѕвезди на денешнината.…

Дара Бубамара го извреѓа кумот на крштевкатаШоу бизнис и трач
Шокантно

Дара Бубамара го извреѓа кумот на крштевката

Овој викенд пејачката Дара Бубамара пееше на една крштевка, а после тоа се деси инцидент во кој ја изнервира кумот,…

Првата дама се всели во Белата Куќа со синот БаронШоу бизнис и трач
Сега сите уживаат во Белата Куќа

Првата дама се всели во Белата Куќа со синот Барон

Вчера и официјално Меланија и 11-годишниот Барон се преселија во Вашингтон.Доналд Трамп беше избран за претседател на САД, беше објавено…

Kети Пери ја откри својата интимаШоу бизнис и трач

Kети Пери ја откри својата интима

Кети Пери без пардон и искрено пред камера зборуваше за своите поранешни момчиња, од непознати момци па се до личности…

Емили повторно на мета на критикиШоу бизнис и трач

Емили повторно на мета на критики

Манекенката Емили Ратајковски го прослави својот 26-ти роденден во Италија, а фотографиите од патувањето кои ги објавува на социјалните мрежи…

Марго Роби фотографирана после тренингШоу бизнис и трач

Марго Роби фотографирана после тренинг

Глумицата Марго Роби многу е посветена на тренинзите, па неодамна папараците ја фотографираа пред едно студио во Лос Анџелес. Баш…

Пеџа рипна во тавчеШоу бизнис и трач

Пеџа рипна во тавче

Викендов eден од најпознатите урбани лик од Скопје, а воедно и еден од најпосакуваните ергени, Предраг Васиљевиќ – Пеџа конечно…

Џеј Ло е пресреќна со Алекс РодригезШоу бизнис и трач

Џеј Ло е пресреќна со Алекс Родригез

Џенифер знае се што се случува и не верува, бидејки Алекс е искрен кон неа.По трач муабетите дека Алекс Родригез…

Џони Деп во јапонска реклама за пивоШоу бизнис и трач

Џони Деп во јапонска реклама за пиво

По финансискиот скандал во кој Џони Деп го тужеше својот менаџер за измама на преку 40 милиони долари, 53 годишниот…