Ана Николиќ: Ме фаќа кризаШоу бизнис и трач
Вести

Ана Николиќ: Ме фаќа криза

Ова беше бурна година за пејачката Ана Николиќ. На свет ја донесе Тара, но подоцна се разведе од сопругот Раста,…

Вељко Ражнатовиќ го прослави роденденот на КопаоникШоу бизнис и трач
Екстра

Вељко Ражнатовиќ го прослави роденденот на Копаоник

Вељко Ражнатовиќ наполни 21 година, а забавата за неговиот роденден ја направи на Копаоник, каде му се придружи и неговата…

Двојничката на Рада Манојловиќ во Ѕвездите на грандШоу бизнис и трач
ТВ

Двојничката на Рада Манојловиќ во Ѕвездите на гранд

Моника Ивкиќ има 27 години и со нејзиното појавување во Ѕвездите на гранд ги маѓепса и публиката и жирито на…

Вака Јелена Розга изгледаше на почетокот од кариератаШоу бизнис и трач
Екстра

Вака Јелена Розга изгледаше на почетокот од кариерата

Јелена Розга важи за една од најпопуларните пејачки на балканот. Кариерата ја започна уште во 1996 година, а тогаш изгледаше…

Поради лајкот на Ким Кардашијан проследија низа интервјуа на овој шминкерШоу бизнис и трач

Поради лајкот на Ким Кардашијан проследија низа интервјуа на овој шминкер

Роден во Добој, со престојувалиште во Белград, тој дури и не се сомневал дека неговите соништа ќе почнат да сe…

Крис Реа се онесвести на бинаШоу бизнис и трач
тажно..

Крис Реа се онесвести на бина

65 годишниот англиски пејач Крис Реа, се онесвестил за време на концертот во Оксфорд, по што итно бил пренесен во…

Кевин Спејси пуштил рака на член на кралското семејство!Шоу бизнис и трач
Страшно...

Кевин Спејси пуштил рака на член на кралското семејство!

Не стивнуваат вестите околу сексуалното злоставување во Холивуд каде една од “главните улоги” ја има Кевин Спејси кој претходните месеци…

Таа повеќе нема да се соблекува „на празно“Шоу бизнис и трач
Одлуки, одлуки

Таа повеќе нема да се соблекува „на празно“

Адријан Лима донесе невообичаена одлука да не се соблеквабез добра причини. Таа вчера објави на Instagram, велејќи дека сака промена…

Амбер Херд повторно ја револтира јавноста!Шоу бизнис и трач
си се снаоѓа..

Амбер Херд повторно ја револтира јавноста!

Сигурно не сте ја заборавиле русокосата холивудска актерка Амбер Херд, која освен по својата убавина, е позната и по големиот…

Крис Браун шокираше со изборот на домашно миленичеШоу бизнис и трач
Шокантно

Крис Браун шокираше со изборот на домашно милениче

Крис Браун се пофали со едно необично домашно милениче кој го купил за својата ќерка. Тој на Инстаграм објави видео…