Вградила 2кг сало за да има задник како Ким КардашијанШоу бизнис и трач
Бизарно

Вградила 2кг сало за да има задник како Ким Кардашијан

Поранешниот модел Џенифер Памплона денес е најпозната по нејзината естетска хирургија, што таа ја направила да има масовен задник исто…

Силвестер Сталоне докажа дека е во одлична формаШоу бизнис и трач
Секоја чест

Силвестер Сталоне докажа дека е во одлична форма

Бидејќи неодамна ги информираше фановите дека “тоа е прекрасно чувство за враќање од мртвите”, Роки Балбоа овој пат покажа дека…

Џастин Бибер и Бела Торн ги привлекоа сите погледиШоу бизнис и трач
многу лошо

Џастин Бибер и Бела Торн ги привлекоа сите погледи

Мегапопуларни ѕвезди Џастин Бибер и глумицата и пејачка Бела Торн беа сензација на синоќешната премиера на филмот “Midnight Sun” кога сите…

Snapchat  се извини за направената грешкаШоу бизнис и трач
Се случува

Snapchat се извини за направената грешка

Snapchat беше принуден да се извини и да ги отстрани навредливите реклами на сметка на Ријана и Крис Браун. Огласот…

Снепчет во загуба од 800 милиони долари поради Ријана?!Шоу бизнис и трач
сосема неинтересно!

Снепчет во загуба од 800 милиони долари поради Ријана?!

Популарната социјална мрежа Снепчет се најде на мета на критики во јавноста поради исмејување на семејното насилство. Имено, неодамна на…

Славната манекенка со 16 години помлад музичарШоу бизнис и трач
Убав пар

Славната манекенка со 16 години помлад музичар

Четириесет и четири годишната манекенка Хајди Клум е фотографирана со младиот музичар Том Каулиц, па започнаа и шпекулациите дека таа…

Необјавени фотографии од венчавката на Цеца и Аркан!?Шоу бизнис и трач

Необјавени фотографии од венчавката на Цеца и Аркан!?

Пред 23 години фолк дивата Цеца Ражнатовиќ се заколнала на вечна љубов со Жељко Ражнатовиќ Аркан, а свадбата била прогласена…

Меланија Трамп во смарагдно-зелен коктел фустан по повод празникот Св. ПатрикШоу бизнис и трач
ДАМА СО СТИЛ

Меланија Трамп во смарагдно-зелен коктел фустан по повод празникот Св. Патрик

По повод празникот Св. Патрик, Доналд и Меланија Трамп го примија ирскиот премиер Лео Варадкар во Белата куќа. Почитувајќи ја…

Душко спрема големо изненадување за Јелена Карлеуша за нивната годишнинаШоу бизнис и трач
Вистинско изненадување

Душко спрема големо изненадување за Јелена Карлеуша за нивната годишнина

Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша на 28 јуни ќе прослават 10 години од својот брак, а познатиот фудбалер веќе нашол…

Ванеса Хајдон побара развод од Доналд Трамп ЏуниорШоу бизнис и трач
РАЗВОД НА ДЕНОТ!

Ванеса Хајдон побара развод од Доналд Трамп Џуниор

Ванеса Хајдон, сопруга на најстариот син на американскиот претседател Доналд Трамп, покрена постапка за барање развод од нејзиниот сопруг, Доналд…