Овде баш се користел фотошопФото Стории

Овде баш се користел фотошоп

Славните не се имуни на фотошоп, а ова се само некои од доказите дека знаат да претераат и тоа многу.…

Фустани од црвениот тепих во кој ќе се чуствувате како принцезиФото Стории

Фустани од црвениот тепих во кој ќе се чуствувате како принцези

Полека почнува сезоната на матурските вечери, но и венчавки. Знаеме дека потрагата по совршен фустан во кој ќе блеската на…

Ги почести фaновите со уште една фотографијаФото Стории

Ги почести фaновите со уште една фотографија

Софија Милошевиќ ја продолжи традицијата на објавување фотографии на друштвените мреши на кои изгледа неодоливо. Софија е во среќна фрска…

Првите фотографии од снимањето на серијата Versace:American crime storyФото Стории

Првите фотографии од снимањето на серијата Versace:American crime story

Екипата на серијата Versace – American Crime Story вредно снима сцени во Мајами од третата сезона на популарниот серијал, а…

Папараците го уловија првиот јавен бакнеж на принцот Хари и актерката МеганФото Стории

Папараците го уловија првиот јавен бакнеж на принцот Хари и актерката Меган

Врската меѓу принцот Хари и актерката Меган Маркел веќе не е тајна за никого, но двајцата внимаваат  да не бидат…

Запознајте го најдебелиот човек на светотФото Стории

Запознајте го најдебелиот човек на светот

Хуан Франко тежи половина тон и конечно успеал да ја намали својата тежина за да може да оди на потребната…

Ешли Грејем како што уште ја немате виденоФото Стории

Ешли Грејем како што уште ја немате видено

Плус сајз манекенката Ешли Грејем одлучи да покаже баш се со што располага. Раскошната Ешли позираше за V Magazine и…

Памела Андерсон и денес сексипилна како и пред три деценииФото Стории

Памела Андерсон и денес сексипилна како и пред три децении

Ѕвездата од Чувари на плажата на 49 години реши да се соблече и да покаже дека и на прагот на…

Како денес изгледаат некогашните тин бунтовници?Фото Стории

Како денес изгледаат некогашните тин бунтовници?

Сигурно сите ги паметиме тинејџерските денови –  некои тој период го поминаа без преголеми драми, но за некои тој перидо…

Запознајте ги двојниците на познатитеФото Стории

Запознајте ги двојниците на познатите

Барак Обама, Бритни Спирс, Владимир Путин се само неколку од ѕвездите кои имаат двојници низ светот. Иако некој доколку би…