Црвениот килим на Billboard Music Awards 2017Фото Стории

Црвениот килим на Billboard Music Awards 2017

Вчера вечер е одржано доделување на Билборд музичките награди, а покрај добитниците на наградите и настапите, најмногу сакаме да видиме…

Еве каде Пипа Мидлтон ќе замине на меден месецФото Стории

Еве каде Пипа Мидлтон ќе замине на меден месец

Пипа Мидлтон се омажи за Џејмс Метјуз, поранешен возач на спортски автомобили. Парот по венчавката ќе замине на меден месец…

Моделите и пејачките повторно ги засенија актерките на црвениот килим!Фото Стории

Моделите и пејачките повторно ги засенија актерките на црвениот килим!

Откако на отварањето на 70 Кански фестивал сите блицеви ги украде Бела Хадид која имаше незгода со фустанот и пред…

Еве како изгледаше Пипа Мидлтон во венчаницаФото Стории

Еве како изгледаше Пипа Мидлтон во венчаница

Моментално во тек е она што светските медии го нарекуваат венчавка на годината, односно церемонијата на кое судбинското да ќе…

Еве колку се фотошопирани фотографиите на познатитеФото Стории

Еве колку се фотошопирани фотографиите на познатите

Факт е дека во денешно време ниту една фотографија не може да се најде на насловна страна на списание пред…

Кралот фотографиран со љубовницатаФото Стории

Кралот фотографиран со љубовницата

Тајландската власт побараа од Фејсбук да го отстранат видеото од нивниот крал од гермнанскиот шопинг центар. Маха Ваџиралонгкорн е фотографиран…

Овде баш се користел фотошопФото Стории

Овде баш се користел фотошоп

Славните не се имуни на фотошоп, а ова се само некои од доказите дека знаат да претераат и тоа многу.…

Фустани од црвениот тепих во кој ќе се чуствувате како принцезиФото Стории

Фустани од црвениот тепих во кој ќе се чуствувате како принцези

Полека почнува сезоната на матурските вечери, но и венчавки. Знаеме дека потрагата по совршен фустан во кој ќе блеската на…

Ги почести фaновите со уште една фотографијаФото Стории

Ги почести фaновите со уште една фотографија

Софија Милошевиќ ја продолжи традицијата на објавување фотографии на друштвените мреши на кои изгледа неодоливо. Софија е во среќна фрска…

Првите фотографии од снимањето на серијата Versace:American crime storyФото Стории

Првите фотографии од снимањето на серијата Versace:American crime story

Екипата на серијата Versace – American Crime Story вредно снима сцени во Мајами од третата сезона на популарниот серијал, а…