Погледнете го станот на Кети Пери кој се продава за 9.5 милиони долариФото Стории
Занимливости

Погледнете го станот на Кети Пери кој се продава за 9.5 милиони долари

Холивудскиот дом на Кети Пери, сместен во лускузната населба Outpost Estates, од денес се продава за 9.5 милиони долари. Големиот имот се…

Британците полудеа поради полуголата актерка на националната телевизијаФото Стории
Шокантно

Британците полудеа поради полуголата актерка на националната телевизија

Аманда Холден, актерка и една од членовите на жирито на емисијата Британија има талент, ги шокираше гледачите со својот изглед.…

Сеинт Вест со нова фризураФото Стории
Слатко

Сеинт Вест со нова фризура

Ким Кардашијан и Кање Вест се обидуваат да поминат повеќе време со Норт и Сеинт пред третото бебе да дојде…

Ѕвездите на овогодинешните ЕМИ наградиФото Стории
Одземаат здив

Ѕвездите на овогодинешните ЕМИ награди

Вчера е одржано 69 доделување на ЕМИ наградите во Лос Анџелес. На црвениот тепих прошетаа многу ѕвезди во фустани за…

Ана Ивановиќ на удар на негативни коментари поради најновите фотографииФото Стории
Да или Не?

Ана Ивановиќ на удар на негативни коментари поради најновите фотографии

Сите ќе се согласите дека Ана Ивановиќ е една од поубавите Србинки. Поранешната тенисерка на целиот свет е позната по…

Џенифер Лопез заблеска на насловната на Paper магазинотФото Стории
Слики

Џенифер Лопез заблеска на насловната на Paper магазинот

Џенифер Лопез на Инстаграм ја објави насловната страна од специјалното Лас Вегас издание Пејпр магазин на која позира во уникатен…

11 ѕвезди кои се соблекоа за каверот на својот албумФото Стории
Специјал

11 ѕвезди кои се соблекоа за каверот на својот албум

Соблекувањето на облеката секогаш е ризичен потег. Голема е границата помеѓу она што е еротско и вулгарно, па такво нешто…

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неаФото Стории
Каква мајка, таква ќерка

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неа

Анастасија Ражнатовиќ вчера со гордост објави фотографија од мајка и Цеца Ражнатовиќ од младоста. Фотографијата е настаната во далечната 1991…

Погледнете ги овие фотографии кои се пародија на една фитнес блогеркаФото Стории
Смешно

Погледнете ги овие фотографии кои се пародија на една фитнес блогерка

Ненадејната популарност на девојката на ова момче, му помогна да се инспирира за серија на комични фотографии кои го воодушевиа…

Две пејачки во ист фустанФото Стории
На кого подобро и стои?

Две пејачки во ист фустан

Жолтиот фустан со цветови, кој е дел од пролетната колекција на модниот бренд Гучи, се допадна на многу пејачки низ…