11 ѕвезди кои се соблекоја за омотот на својот албумФото Стории
Специјал

11 ѕвезди кои се соблекоја за омотот на својот албум

Соблекувањето на облеката секогаш е ризичен потег. Голема е границата помеѓу она што е еротско и вулгарно, па такво нешто…

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неаФото Стории
Каква мајка, таква ќерка

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неа

Анастасија Ражнатовиќ вчера со гордост објави фотографија од мајка и Цеца Ражнатовиќ од младоста. Фотографијата е настаната во далечната 1991…

Милица Тодоровиќ драстично го промени изгледотФото Стории
Да или не?

Милица Тодоровиќ драстично го промени изгледот

Кога ќе помислите на Милица Тодоровиќ првата асоцијација ви е сигурно нејзината бујна, долга, плава коса. Фризурата не ја менуваше…

Жељко Самарџиќ го промени својот физички изгледФото Стории
Да или не?

Жељко Самарџиќ го промени својот физички изглед

Популарниот пејач Жељко Самарџиќ веќе 30 години е на музичката сцена. За сите овие години ретко го менуваше својот изглед,…

Погледнете ги овие фотографии кои се пародија на една фитнес блогеркаФото Стории
Смешно

Погледнете ги овие фотографии кои се пародија на една фитнес блогерка

Ненадејната популарност на девојката на ова момче, му помогна да се инспирира за серија на комични фотографии кои го воодушевиа…

Две пејачки во ист фустанФото Стории
На кого подобро и стои?

Две пејачки во ист фустан

Жолтиот фустан со цветови, кој е дел од пролетната колекција на модниот бренд Гучи, се допадна на многу пејачки низ…

Ана Николиќ ги сподели првите впечатоци за ќерката ТараФото Стории
Слатко

Ана Николиќ ги сподели првите впечатоци за ќерката Тара

Ана Николиќ минатата недела ја донесе на свет својата ќерка Тара, а таа и нејзиниот сопруг Раста сега со светот…

Николина Пишек со помош на фотошоп си го намали струкот, а си ја зголеми ракатаФото Стории
Бизарно

Николина Пишек со помош на фотошоп си го намали струкот, а си ја зголеми раката

Николина Пишек последна е во низата на ѕвездите кои не им одолеаа на магијата на фотошопот. Водителката моментално престојува во…

Едита Арадиновиќ жареше и палеше на белградскиот сплавФото Стории
Секси мачкица

Едита Арадиновиќ жареше и палеше на белградскиот сплав

Групата Министерки одржа настап на белградскиот сплав Порт во средата вечер. Но, сите очи беа вперени во Едита, која пленеше…

Погледнете ги познатите убавици без грам шминкаФото Стории
Убави како секогаш

Погледнете ги познатите убавици без грам шминка

Супермоделите се секогаш совршени, а тоа од нив го бара модната писта и милионските договори. Како резултат на тоа, ние…