Бикини кои ќе ве збунат

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 23.04.2017 - 20:42

После бројните трендови кои се појавија за ова лето, се појавија и фотографии од костими за капење кои си сигурност не може да се потврди дали се купаќи или body paint.


На фотографиите се гледа манекенка која позира на плажа, а на нејзиното тело светка златен дизајн кој ги стави во дилема корисниците на интернет.

Необичните украси со златна боја ги прекриваат нејзините гради, колкови, рамена и се завршуваат на вратот.