Бијонсе ужива во ноќните излегувања со сопругот

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 20.04.2017 - 19:37

Иако бремена, Бијонсе не изостанува од ноќните излегувања и забавата со сопругот Џеј Зи.

Парот посети еден клуб во Холивуд. Бијонсе носеше тесен, долг, бордо фустан, а косата и беше врзана.

Карминот на пејачката беше во тон со фустанот, кој имаше големо деколте.

Парот не откри кога ќе стигнат близнаците, но судејќи по фотографиите, не е чудно да е во брзо време.