Бела и Емили заиграа провокоативно

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 19.05.2017 - 13:55

На отварањето на Канскиот фестивал Бела Хадид и Емили Ратајковски беа едни од приметените убавици. После црвениот тепих, се опуштија на луксузна јахта каде беа главна атракција.

Журката ја обележија со провокативно играње, така што Бела ја прегрна Емили за гради додека заводливо играа. Третата која се појавува во снимката е Хејли Болдвин. 

Под краткото видео кое го објави Емили на својот инстаграм провил напиша: 'Она ме сака.'.