Бела Хадид и Кендал Џенер се забавуваа во стриптиз клуб во Париз

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 05.03.2017 - 19:20

По напорната Модна Недела во Париз и настапот на ревијата на H&M, Бела Хадид, Кендал Џенер, Хејли Болдвин Лили Доналдсон и Јасмин Сандерс, сакаа малку "да се издуваат", па тоа го направија во стилот на правиот "бесен" Холивуд.

Имено, девојките беа забележани од страна на папараците како влегуваат во стриптиз клубот "Розов Рај":

Манекенките подоцна и самите споделија фотографии и снимки од нивната дружба, а подоцна заедно се упатија кон ноќниот клуб Ларк.

getchu some friends that smack your booty

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on Mar 1, 2017 at 3:10pm PST