Колку раскинувањата од долга и кратка врска се разликуваат?Занимливости
Интересно

Колку раскинувањата од долга и кратка врска се разликуваат?

Интересниве илустрации ќе ве натераат крупни солзи да ви протечат низ лицето, но од смеење. Секое раскинување е болно на…

(Видео) Северина му посвети песна на синотМузика и филм
Тажно

(Видео) Северина му посвети песна на синот

Откако Игор Којиќ ги разнежни сите постирајќи фотографија на Инстаграм и со описот кој го напиша, и самата Северина ги…

Еве како еден татко ги исмеа фотографиите на својата ќеркаФото Стории
Смешно

Еве како еден татко ги исмеа фотографиите на својата ќерка

Кога Кендел Диварсо победи на школското натправарување оваа година, како награда доби патување во Грин Вали спа центарот во Лас…

(Видео) Премиера: Александра Пријовиќ – Место злочинаМузика и филм
Видео запис

(Видео) Премиера: Александра Пријовиќ – Место злочина

Александра Пријовиќ пред 10 дена ја отпочна промоцијата на новиот албум Тестамент, така што на секои три дена објавува по…

Северина само во овој случај ќе може да си го гледа синот во текот на празницитеШоу бизнис и трач
Шокантно

Северина само во овој случај ќе може да си го гледа синот во текот на празниците

Судот одлучи дека Северина и нејзиниот поранешен партнер Милан Поповиќ ќе го гледаат својот петгодишен син Александар, односно дека една…

Што е Бамби поза и зошто жените се луди за неа?Занимливости
Тренд

Што е Бамби поза и зошто жените се луди за неа?

Новиот тренд во позирање кој ги полуди многу девојки е наречен”Бамби поза” Оваа поза инспирирана е од Бамби, најпознатата срна…

(Видео) Жената со најголеми гради во Европа, сега сака најголем задникЖивот
Бизарно

(Видео) Жената со најголеми гради во Европа, сега сака најголем задник

Мартина Биг позната е како жена со најголеми гради во Европа, а од неодамна ги посети Соединетите Американски Држави со…

Џесика Честен замолува да не се објавуваат фотографии од нејзината венчавкаШоу бизнис и трач
Венчавка

Џесика Честен замолува да не се објавуваат фотографии од нејзината венчавка

Актерката Џесика Честен се венча со италијанскиот моден стручњак Џиан Лука Паси де Препосулом на неговиот имот. Некој од гостите…

Интернетот гори поради фактот дека Бијонсе моментално се пораѓаШоу бизнис и трач
Бебе

Интернетот гори поради фактот дека Бијонсе моментално се пораѓа

Откако се разгласи веста дека рнб дивата Бијонсе се порадува, цел интернет зборува само за тоа. Новинарските екипи се собраа…

Направете ја косата подолга, за минутаМода и убавина

Направете ја косата подолга, за минута

Преубава долга коса е сон за многу девојки. Иако е неопходно од време на време да ја скратите и освежите…