Случајно отркиен важен детал од серијата Убице мог оцаМузика и филм
Серија

Случајно отркиен важен детал од серијата Убице мог оца

Хит серијата Убице мог оца оствари незапамтена популарност на српските простори а и пошироко. Фановите не можат да ја дочекаат…

Милица Павловиќ спрема нов хит?!Музика и филм
Нов музички хит

Милица Павловиќ спрема нов хит?!

Милица Павловиќ ја воодушеви јавноста со минатогодишниот албум, па реши со исто темпо да продолжи и годинава. Се чини дека…

О.Џ. Симпсон наскоро на слобода после 9 годиниШоу бизнис и трач
Шокантно

О.Џ. Симпсон наскоро на слобода после 9 години

Некогашната ѕвезда на американскиот фудбал О.Џ. Симпсон ќе биде пуштен на условно од затворот во кој се наоѓа од 2008…

Малезија ја забрани песната Деспасито поради скандалозниот текстМузика и филм
Смешно

Малезија ја забрани песната Деспасито поради скандалозниот текст

Малезија го забрани емитувањето на најпопуларната песна на светот Деспасито поради бројните критики дека песната е не-исламска. Во земја во…

Бијонсе и Џеј Зи ставија точка на пријателството со Кање и КимШоу бизнис и трач
Расправии

Бијонсе и Џеј Зи ставија точка на пријателството со Кање и Ким

Бијонсе и Џеј Зи дефинитивно одлучија да стават точка на пријателството со Кање Вест и неговата сопруга Ким Кардашијан. Изворот…

Нов рекорд за песната ДеспаситоМузика и филм
Браво

Нов рекорд за песната Деспасито

Песната Деспасито шест месеци по објавувањето продолжи да руши рекорди на сите полиња. Пејачот Луис Фонси најверојатно не ни можел…

Саша Видиќ открива – Имам спиено со Цеца 10 патиШоу бизнис и трач
Шокантно

Саша Видиќ открива – Имам спиено со Цеца 10 пати

Саша Видиќ нема влакна на јазикот, па често ја шокира јавноста со своите изјави. Поради неговото интересно признание и овој…

Дали О.Џ. Симпсон е биолошкиот татко на Клои Кардашијан?Шоу бизнис и трач
Бизарно

Дали О.Џ. Симпсон е биолошкиот татко на Клои Кардашијан?

Семејството Кардашијан отсекогаш било мета на трачеви, но ниедн трач не се задржал толку долго како оној дека Роб Кардашијан…

(Видео) – Премиера на новата песна на СеверинаМузика и филм
Видео запис

(Видео) – Премиера на новата песна на Северина

Четвртата по ред песна од новиот албум на Северина кој што е снимен во Лос Анџелес со мобилен телефон, Северина…

Минди Калинг одбива да го открие идентитетот на таткото на нејзиното бебеШоу бизнис и трач
Шокантно

Минди Калинг одбива да го открие идентитетот на таткото на нејзиното бебе

Актерката Минди Калинг од неодамна откри дека по прв пат ќе се оствари во улогата на мајка, но одбива дури…