Погледнете го трејлерот за „Pitch Perfect 3“Музика и филм
Со нетрпение го очекуваме..

Погледнете го трејлерот за „Pitch Perfect 3“

Откачената режисерка на филмот „Pitch Perfect 3“ овој пат реши да направи малку поразличен трејлер од оние традиционалните. Имено, освен…

Крис Браун во документарец објасни зашто ја претепал РијанаШоу бизнис и трач
Дали е ова доволно објаснување ?

Крис Браун во документарец објасни зашто ја претепал Ријана

Целата светска јавност го осуди американскиот рапер Крис Браун кој ја претепа тогашната девојка. Овие денови тој снимаше документарец во…

Boys VS Girls ( ВИДЕО )Занимливости
Се согласуваме

Boys VS Girls ( ВИДЕО )

Oд секогаш се зборувало за разликите помеѓу машкиот начин на водење на животот, наспроти оној на девојките.. А дефинитивно мора…

Дивата Ријана доминира во  „Wild Thoughts“Музика и филм
Ријана е правиот избор..

Дивата Ријана доминира во „Wild Thoughts“

Кој ако не Ријана ? Преубавата поп дива е ѕвездата во спотот за забавната песна „Wild Thoughts“. Славната пејачка танцува…

Џеј Ло го сонча задникот на француската ривиера заедно со својот љубенШоу бизнис и трач
Знаат да го живеат животот

Џеј Ло го сонча задникот на француската ривиера заедно со својот љубен

Џенифер Лопез и Алекс Родригез решија да се одморат од се и ја одведоа својата љубов во Франција. Славниот пар…

Преубави летни креации на Лиза Мари ФернандесМода и убавина
Ммм, преубави креации

Преубави летни креации на Лиза Мари Фернандес

Лиза Мари Фернандес, позната дизајнерка и стилистка од Њујорк неодамна ја лансираше својата нова линија со модели за на одмор.…

Македонија во вториот барабан во ждрепката за ЕП 2018Спорт
Им држиме среќа..

Македонија во вториот барабан во ждрепката за ЕП 2018

Ракометната машка репрезентација на Македонија е сместена во вториот барабан во ждрепката за ЕП 2018 година, а таму се уште…

Како Владо Георгиев го поминува одморот во Црна Гора ?Занимливости
Mмм,заводливо

Како Владо Георгиев го поминува одморот во Црна Гора ?

Дали мега популарниот црногорски пејач Владо Георгиев е спремен за летните денови ? Тој за време на престојот во својата…

Провокативна слика на Ирина Шајк која го стресе интернетотФото Стории
Совршена е од секој агол

Провокативна слика на Ирина Шајк која го стресе интернетот

Kако руската манекенка Ирина Шајк изгледа непосредно по нејзиното породување ? Имено таа и нејзиниот партнер, холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна…

Маргот Роби е прекрасна во филмот „Goodbye Christopher Robin“Музика и филм
Звучи интересно..

Маргот Роби е прекрасна во филмот „Goodbye Christopher Robin“

Маргот Роби излегува од светот на комичните филмови и влегува во друга сфера на филмови, со оглед на нејзиното појавување…