„Facebook“ има ново мениМобилни и технологија
ПОВТОРНО ПРОМЕНИ

„Facebook“ има ново мени

„Facebook“ има сериозни планови за својата „iOS“ апликација. Не постои сајт или апликација која во истиот момент кога ја отварате нема…

Брена доби снаа! Александра Пријовиќ кажа ,,ДА”Шоу бизнис и трач
СО СРЕЌА!

Брена доби снаа! Александра Пријовиќ кажа ,,ДА”

Александра Пријовиќ му кажа ,,Да” на своето момче Филип Живојиновиќ. На Денот на вљубените,на Флорида,синот на Лепа Брена, ја побара…

Range Rover Sport се качи по 999 скалиАвто-мото
ЗАКОН!

Range Rover Sport се качи по 999 скали

Многу SUV модели само изгледаат како да можат да се справат со препреки, но на пазарот уште може да се…

Натали Портман повторно гламурозна на црвениот тепихМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е!

Натали Портман повторно гламурозна на црвениот тепих

35-годишната актерка и Оскаровка Натали Портман  заблескала на премиерата на својот нов филм “Annihilation” во Лос Анџелес, а јавноста и…

Како изгледа станот на богатата наследничка Ники Хилтон?Фото Стории
УБАВО

Како изгледа станот на богатата наследничка Ники Хилтон?

Ники Хилтон го покажа станот во Њујорк, во кој живее со сопругот Џејмс Ротшилд и ќерките Лили и Теди. Богатата…

Адријана Лима се забавуваше на карневалот во РиоМода и убавина
БАШ И БИЛО ЗАБАВНО

Адријана Лима се забавуваше на карневалот во Рио

Адријана Лима отпатува во Рио де Жанеиро за да биде дел од карневалското лудило.36-годишниот ангел на Victoria’s Secret танцуваше и…

Меган Маркл и принцот Хари во ШкотскаШоу бизнис и трач

Меган Маркл и принцот Хари во Шкотска

Меган Маркл и принцот Хари наидоа на топол пречек во Единбург, Шкотска. Кралскиот пар, кој ќе стапи во брак во…

Eye Cue ќе ја претставуваат Македонија на ЕвровизијаМузика и филм
САМО НАПРЕД!

Eye Cue ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија

Еye Cue ќе нè претставува на Евровизија 2018.Комисијата одлучи дека песната „Lost and found“ на авторот на музика и текст…

Дневен хороскоп за среда (14.02.2018)Хороскоп

Дневен хороскоп за среда (14.02.2018)

Овен Не сте расположени на никој да му полагате сметки. Не ви се препорачува влез во партнерски однос. Ве привлекуваат…

Меган Трејнор ги критикуваше слабите девојки,а самата стана една од нивМузика и филм
НЕПРЕПОЗНАТЛИВА!

Меган Трејнор ги критикуваше слабите девојки,а самата стана една од нив

Ја препознавате ли оваа дама од фотографијата? Станува збор за 24-годишната пејачка Меган Трејнор која на музичката сцена е присутна…