Аријана Гранде и Џон Леџенд со спот за "Убавицата и ѕверот"!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 06.03.2017 - 19:56

Компанијата Дизни го објави видеозаписот за дуетот на Аријана Гранде и Џон Леџенд, кој го направија за саундтракот на филмуваната верзија на "Убавицата и ѕверот".

Спотот е исто толку совршен и волшебен како и филмот, и едвај чекаме да ја гледаме премиерата на 17 Март. Дотогаш, уживајте во магијата и прекрасните вокали на Гранде и Леџенд: