Анџелина Џоли ужива во друштвото на своите деца.

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 14.03.2017 - 21:12

Анџелина вчера излезе со своите деца во Лондон и изгледаше среќна и задоволна. Анџелина прошета по Лондон со 3 од нејзините 6 деца - близнаците Вивиен и Нокс (8) и ќерката Шајло (10). Анџелина Џоли ужива во друштвото на своите деца. 41-годишната актерка беше фотографирана од папараците на шопинг со 8-годишните близнаци и 10-годишната ќерка Шајло во Лондон. Елегантната мајка на шест деца облечена во бела комбинација со насмевка ја водеше за рака ќерка си Вивиен, додека Нокс и Шајло чекореа покрај нив