Амбер Роуз уште попровокативна

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 17.03.2017 - 02:08

Aмериканска старлета Амбер Роуз која е позната по објавувањето провокативни фотографии. Таа повеќе е соблечена отколку облечена на своите објави по социјалните мрежи.

Бујните гради на 33 годишниот модел ја направија популарна ширум светот и баран модел за многу компании.


Но нејзиното најново видео ги надмина сите досегашни провокации, таа со експлицитна содржина успеа да загрее многу нејзини фанови. За само еден ден го пoгледнале скоро три милиони луѓе.