Алесандра Амбросио случајно ги покажа градите (фото)

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 05.05.2016 - 16:19

На Алесандра Амбросио и се случи проблем со гардеробата додека снимаше нова фотосесија во Малибу во средата.

Имено, 35 годишната моделка ги покажа градите откако долгиот бел фустан од нејзината колекција летна и се помести.

Тоа не беше изненадувачки, со оглед дека Бразилката која е мајка на две деца, се бореше со силниот ветар преку целиот ден.

Овие фотографии, исто така, ги подгреаја шпекулациите дека можно е Алесандра наскоро да го претстави и својот парфем, откако беше забележана како се фотографира покрај џиновско шише парфем.