Еве како денес изгледа ќерката на ЕминемФото Стории
Браво

Еве како денес изгледа ќерката на Еминем

На Хејли Џејд Скот Матерс сите се сеќаваме како мала, плавокосо девојче која преживуваше вистински пекол поради лошиот однос на…

Милица Тодоровиќ открива што менувала на себе со помош на естетската хирургијаШоу бизнис и трач
Инфо

Милица Тодоровиќ открива што менувала на себе со помош на естетската хирургија

Милица Тодоровиќ откри во една емисија дали имала естетски корекции на своето тело. Младата пејачка која наскоро ќе објави дует…

Јелена Карлеуша направи вистински спектакал на белградскиот сплавШоу бизнис и трач
Браво

Јелена Карлеуша направи вистински спектакал на белградскиот сплав

Јелена Карлеуша и приреди на белградската публика спектакал на настапот кој го одржи на сплавот Порт. Само еден час пред…

(Видео) Александра Ковач во ново изданиеМузика и филм
Нов летен хит

(Видео) Александра Ковач во ново издание

Запознајте ја МАКИ, новата сензација на комерцијалната поп музика. Музичката продукција РАпродукција го претставија новиот проект МАКИ, кој ги потпишуваат…

Јоланда Хадид се соблече во 53 годинаШоу бизнис и трач
Екстра

Јоланда Хадид се соблече во 53 година

Јоланда Хадид, мајка на најпознатите манекенки на денешницава Бела и Џиџи Хадид, одлучи да покаже колку добро изгледа во 53…

За патувања заработува од хартиени чашиЗанимливости
Браво

За патувања заработува од хартиени чаши

Берк Армаган е самоук уметник и патник од Турција кој својот талент го изразува на хартиени чаши. За тоа која…

Сара Џесика Паркер непрепознатлива на Њујоршките улициШоу бизнис и трач
Што и се случило?

Сара Џесика Паркер непрепознатлива на Њујоршките улици

Холивудската глумица Сара Џесика Паркер се појави на улиците во Њу Јорк, а нејзиниот изглед ги шокираше многу минувачи, кои…

Јелена Карлеуша Vs Ким КардашијанШоу бизнис и трач
Кому стои подобро?

Јелена Карлеуша Vs Ким Кардашијан

На сите ни е познато дека Јелена Карлеуша и Ким Кардашијан, покрај големите облини, многу често го делат и модниот…