Најдобри пародии на родителите на сметка на фотографиите на Бијонсе со близнацитеФото Стории
Смешно

Најдобри пародии на родителите на сметка на фотографиите на Бијонсе со близнаците

Точно месец дена по породувањето на Бијонсе, таа одлучи официјално да не запознае со близнаците така што објави прекрасни фотографии.…

Здрави навики пред и по вежбање!Здравје и Фитнес
Интересно..

Здрави навики пред и по вежбање!

Се зафативте за здравите навики и вежбањето, а одличниот и напорен тренинг  се само мал дел од здравиот начин на…

Кој е виновен за лутиот и намрштен изглед на Кејт Мидлтон?Шоу бизнис и трач
Кој ли ја налутил?

Кој е виновен за лутиот и намрштен изглед на Кејт Мидлтон?

Принцезата Кејт Мидлтон за време на кралската турнеја со принцот Вилијам во Полска и Германија, се прикажала во необично и…

Балман со нова сексипилна и провокативна кампања!Мода и убавина
Ви се допаѓа ли?

Балман со нова сексипилна и провокативна кампања!

Сексапилна и провокативна, исто како и самата дизајнерска естетика на брендот, е новата рекламна кампања на Балман за сезоната есен-зима…

Роналдо со радост потврди дека ќе биде татко по 4ти пат!Шоу бизнис и трач
Нека им е со среќа..

Роналдо со радост потврди дека ќе биде татко по 4ти пат!

Кристијано Роналдо, по цел еден месец исполнет со шпекулации, конечно потврди дека неговата девојка Џорџина Родригез е бремена.  Со ова…

Вардар го совлада Малме до 2:1Спорт
Честитки..

Вардар го совлада Малме до 2:1

Вардар во дуелот со Малме беше посочен како аутсајдер,од швеѓаните се очекуваше многу, ама нашите момци на терен покажаа машка…

Може ли Hyundai да биде најпродаваниот автомобил во ЕвропаАвто-мото
Амбициозно

Може ли Hyundai да биде најпродаваниот автомобил во Европа

Јужнокорејската комапнија Hyundai постави пред себе многу амбициозна цел – сака да постане најпродавана марка на автомобили во цела Европа…

Ова е новата Nokia 8Мобилни и технологија

Ова е новата Nokia 8

Сајтот Venture Beat објави фотографии од новиот паметен телефон Nokia 8 од кои може да се види дека има две…

Денес секс бомба, а некогаш..Шоу бизнис и трач
Тркалото се врти

Денес секс бомба, а некогаш..

Ким Кардашијан денес е најпознатата светска старлета која ја интригира јавноста каде и да се појави. Сепак, некогаш била многу…

Тара Рид шокираше со изгледот на црвениот тепихШоу бизнис и трач
Непрепознатлива

Тара Рид шокираше со изгледот на црвениот тепих

Ѕвездата од филмот „American pie“, Тара Рид се појави на црвениот тепих и ја шокира јавноста со својот изглед. 41-годишната…