Наташа Беквалац – Сакам да родам второ детеШоу бизнис и трач
Бебе

Наташа Беквалац – Сакам да родам второ дете

Поп пејачката Наташа Беквалац веќе 4 месеци е во емотивна врска со бизнисменот Лука Лазукиќ со кој од неодамна започна…

Глумеа пријатели и парови во сериите, а во приватен живот не се поднесувааЗанимливости
Серии

Глумеа пријатели и парови во сериите, а во приватен живот не се поднесуваа

Уживавте да ги гледате на малите екрани, беа најдобри пријатели, парови во сериите, меѓутоа кога ќе се исклучеа камерите сета…

Ендру Гарфилд откри дека е геј, но без секс со мажиШоу бизнис и трач
Шокантно

Ендру Гарфилд откри дека е геј, но без секс со мажи

Ендру Гарфилд ги шокираше фановите низ целиот свет со изјавата за врските од ист пол. Овој актер моментално го толкува…

Џенифер Лопез и понатака комуницира со поранешното момче?Шоу бизнис и трач
Екстра

Џенифер Лопез и понатака комуницира со поранешното момче?

Џенифер Лопез веќе со месеци е во сериозно врска со Алекс Родригез, но се чини дека нивната врска не е…

(Видео) Џорџ и Амал Клуни за прв пат во јавност со близнацитеШоу бизнис и трач
Слатко

(Видео) Џорџ и Амал Клуни за прв пат во јавност со близнаците

Џорџ и Амал Клуни во понеделникот стигнаа во Милано, а ова е прв пат Италија да ја посетуваат во цел…

BMW ќе го патентира дизајнот на новото X2Авто-мото
Моќен автомобил..

BMW ќе го патентира дизајнот на новото X2

Патентни скици на новото крос-купе на BMW – X2 се појавија на интернет-просторот и како што се очекуваше, премиерата на…

Официјално отворено 18 издание на фестивалот „Егзит“Музика и филм
Луда забава..

Официјално отворено 18 издание на фестивалот „Егзит“

Свеченото отворање на овогодинешниот EXIT Фестивал започна во 23 часот со одбележување на 50-годишнината од „Летото на љубовта”, како што…

Анастасија во проѕирна маицаШоу бизнис и трач
Топло лето

Анастасија во проѕирна маица

Како што веќе напишавме, ќерката на Цеца моментално престојува во семејната куќа во Кипар. I'll always be your baby girl…

Дали Кери ќе остане со Ѕверката?Музика и филм
А баш изгледаат фино..

Дали Кери ќе остане со Ѕверката?

Колумната на Кендис Бушнел денеска би требало да слави 20 роденден, а од тогаш се претвори во една од најпознатите…

Запознајте го новиот Motorola Moto Z2 ForceМобилни и технологија
Примамливо телефонче..

Запознајте го новиот Motorola Moto Z2 Force

Moto Z линијата на Lenovo беше претставена ова време минатата година, што значи дека веќе е време компанијата да додаде…