12 славни жени кои имаат многу помлади мажи!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 30.12.2016 - 11:51

Овие женски се доказ дека годините не се ништо повеќе од бројка, и дека поминаа времињата кога некој може да си дозволи да осудува ако мажот е помлад од жената!

Овие славни дами имаат многу помлади момчиња и сопрузи од нив, и еј чудо, ништо не им фали :)

Џенифер Лопез и Дрејк - 17 години разлика

Мараја Кери и Брајан Танака - 13 години разлика

Камерон Дијаз и Бенџи Мејден - 7 години разлика

Ева Мендез и Рајан Гослинг - 6 години разлика

Габриел Јунион и Двејн Вејд - 10 години разлика

Џулиен Мур и Барт Фројндлих - 9 години разлика

Робин Рајт и Бен Фостер - 14 години разлика

Шакира и Жерар Пике - 10 години разлика

Кајли Миног и Џошуа Сас - 19 години разлика

Кортни Кокс и Џони Мекдејд - 12 години разлика

Џенет Џексон и Висам Ал Мана - 9 години разлика

Кејти Грифин и Ренди Бик - 20 години разлика